Masz pytania? Zadzwoń do nas:
+48257587811
Language/Sprache:

Hurtownia Mebli

Nawiążemy współpracę z kontraktowymi przedstawicielami handlowymi (cała Polska).

Współpraca z producentem mebli

Jesteśmy prężnie rozwijającą się hurtownią mebli biurowych. Jako producent nietuzinkowych rozwiązań w zakresie wyposażenia przestrzeni komercyjnych i mieszkalnych, na pierwszym miejscy stawiamy zawsze zadowolenie Klienta. W trosce o jego potrzeby i oczekiwania tworzymy meble wyróżniające się wygodą użytkowania, niezwykłą trwałością i stabilnością, a jednocześnie nowoczesną stylistyką. Starannie zaprojektowane i wykonane z dbałością o detale będą idealnym dopełnieniem każdej aranżowanego wnętrza. W bogatej ofercie naszej hurtowni mebli biurowych znaleźć można między innymi: różnego rodzaju fotele i krzesła, biurka, stoły, szafki, regały, meble do poczekalni oraz akcesoria meblowe. Teraz dostęp do nich oferujemy partnerom biznesowym, chcącym sprzedawać lub kupować wyjątkowe produkty UNIQUE.

UNIQUE meble - zapraszamy do współpracy

Prowadzisz sklep stacjonarny lub internetowy, do którego szukasz sprawdzonego dostawcy mebli? A może potrzebujesz mebli, które uświetnią projektowane przez twoją firmę wnętrza? Podejmij współpracę z producentem mebli!

Dla dystrybutorów Do współpracy zapraszamy przedstawicieli handlowych zainteresowanych sprzedażą naszych mebli i rozwijaniem swojego biznesu. Gwarantujemy profesjonalną współpracę naszym partnerom, w tym salonom meblowym, sklepom internetowym i dystrybutorom mebli - zarówno firmom o już ugruntowanej pozycji, jak i młodym przedsiębiorstwom pragnącym rozszerzyć swoją ofertę o nietuzinkowe produktu.

Dla firm wykończeniowych Z miłą chęcią podejmiemy współpracę z pracowniami architektonicznymi, projektantami wnętrz, deweloperami oraz innymi podmiotami poszukującymi zabudowy meblowej do przestrzeni komercyjnych i mieszkalnych. Podwykonawcom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy zarówno jednorazowej, jak i stałej - zawsze zgodnie z zapotrzebowaniem na produkty nadające unikalnego charakteru realizowanym projektom. Bogaty asortyment, fachowa pomoc doradców i sprawna realizacja zamówień - w UNIQUE meble dbamy o jakość mebli i relacje z partnerami. Dołącz do nich - zapytaj o warunki współpracy handlowej dla twojej firmy!

Unique Sp. z o.o.

UNIQUE Sp. z o.o.

05-300 Mińsk Mazowiecki

Stojadła, ul. Kołbielska 27

NIP: 822-235-29-62 

KRS: 0000607934 w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy 400 000 zł

Zachęcamy do kontaktowania się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego.
Wypełnenie wszystkich pól jest wymagane - ułatwi nam to kontakt z Państwem.


Wszelkie prawa zastrzeżone. ©
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA