Masz pytania? Zadzwoń do nas:
+48257587811
Language/Sprache:

Relacja z targów Warsaw Home 2019

16 Września 2019


W dniach 3-6 października w Nadarzynie pod Warszawą odbyła się czwarta edycja Międzynarodowych Targów Warsaw Home. To czterodniowe wydarzenie organizowane w PTAK Warsaw Expo, zaliczane jest do najważniejszych w branży wnętrzarskiej w Europie.

Warsaw Home charakteryzuje koncept mieszany – stanowi zarówno platformę biznesową dla międzynarodowych kontraktacji, a także przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz. Podczas targów klienci biznesowi jak i indywidualni mieli okazję spotkać licznych wiodących producentów, znakomite międzynarodowe marki, utalentowanych projektantów wnętrz i architektów. W ramach imprezy odbywały się również panele dyskusyjne, warsztaty i wykłady prowadzone przez producentów, projektantów i dystrybutorów.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji było hasło „Jestem”, które nawiązuje do korzeni wydarzenia – ich idea przecież bierze się z łączenia ludzi, dawania im tego, czego potrzebują. To oni znajdują się w centrum zainteresowania. Hasło „Jestem” prowokuje także do zadawania pytań: „kim jestem jako projektant, a kim jako producent?”. Slogan ten sugeruje nie tylko skupienie się na własnej roli w budowaniu wspólnoty, zaprasza również do aktywnego uczestnictwa, dialogu i świadomego podejścia do designu.

Targi zostały podzielone na 5 stref:

  • Selected Design,
  • Selected Furniture,
  • Deco,
  • Kitchen & Dining
  • Interior Finish.

Z dumą przyznajemy, że stoisko Unique Meble cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, zarówno ze strony klientów hurtowych jak i detalicznych. W naszej przestrzeni wystawienniczej nie zabrakło wielu wprowadzonych do oferty w ostatnim czasie nowości. Goście targów mogli obejrzeć oferowane przez nas fotele i meble biurowe cechujące się nie tylko wspaniałym designem, nowoczesną stylistyką i estetyką wykonania, ale także niezwykłą trwałością i ponadczasowością. Bezdyskusyjnymi hitami naszego stoiska były fotele ergonomiczne: Spinelly, Wau, Ergothrone, Apollo czy Tune.

Przez 4 dni mieliśmy okazję spotkać się niezliczoną ilością gości. Dziękujemy wszystkim za inspirujące spotkania, rozmowy i poświęcony czas. Dziękujemy, że razem z nami spędziliście ten niesamowity czas targów Warsaw Home 2019.

Do zobaczenia za rok!Zobacz również

Wszelkie prawa zastrzeżone. ©
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA