Masz pytania? Zadzwoń do nas:
+48257587811
Language/Sprache:

Nasze nowości w fotelach dziecięcych

18 Sierpnia 2020


Kto dużo czasu spędza za biurkiem, powinien mieć maksymalnie ergonomiczne miejsce pracy. Ergonomia jest szczególnie ważna w przypadku dzieci, których kręgosłup wciąż rośnie i jest bardzo podatny na deformacje. Kiedy więc dziecko idzie do pierwszej klasy i stajemy przed koniecznością zakupu biurka oraz krzesła obrotowego, warto wybrać model, który będzie nie tylko ładny, ale i maksymalnie ergonomiczny. Jeśli zadbamy o jakość stanowiska pracy, dziecku łatwiej będzie się skupić na nowych obowiązkach.

 

Komfortowe krzesła obrotowe dla dzieci

Dostępny w dwóch gamach kolorystycznych, niebieskiej i różowej, fotel BETTY ma regulację wysokości siedziska i kółka z hamulcem, które nie obracają się pod ciężarem dziecka. Gdy użytkownik nie siedzi na fotelu hamulec jest zwalniany. Fotel dla dziecka Betty ma nylonową podstawę wyposażoną w komfortowy podnóżek wykonany z tworzywa sztucznego.

Nie mniej ciekawy jest fotel GABBY, w którym wyregulować można: głębokości siedziska, wysokości siedziska oraz wysokość oparcia. Pokrowce na siedzisko oraz oparcie można zdjąć i uprać. Podobnie jak Betty, model GABBY posiada kółka z hamulcem, które nie obracają się pod ciężarem użytkownika, a kiedy nie siedzi on na fotelu hamulec jest zwalniany automatycznie.


Fotel EDDY również posiada szeroki wachlarz regulacji: głębokości i wysokości siedziska oraz wysokości oparcia. Także ma kółka z hamulcem, które nie obracają się, kiedy dziecko siedzi. Ciekawym rozwiązaniem jest koszyk w podstawie, zapewniający dodatkową przestrzeń na rzeczy użytkownika.

Ergonomiczne zestawy biurko+krzesło

SANDY to zestaw składający się z biurka i fotela. Regulowana wysokość biurka i krzesła w zależności od wzrostu dziecka sprawia, że model ten jest doskonały dla użytkowników w wieku od 4 do 11 lat. Blat biurka, o wyjątkowo dużej powierzchni, można pochylać pod różnym kątem, aby dopasować go do czytania, pisania lub rysowania. Biurko ma uchwyt na tablet lub książkę i pojemną szufladę.

Wersja CANDY ma takie same funkcjonalności. Obydwa modele oferowane są w kolorystyce różowo białej i niebiesko białej. Zestawy należą do grupy tzw. mebli rosnących wraz z dzieckiem, ich zakup jest więc także bardzo ekonomiczny.Zobacz również

Wszelkie prawa zastrzeżone. ©
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA