Masz pytania? Zadzwoń do nas:
+48257587811
Language/Sprache:

Hokery - idealne rozwiązanie do kuchni małej i dużej

06 Listopada 2020


Hoker kuchenny jest estetycznym i stabilnym meblem, idealnie pasującym do modnych obecnie wysp oraz barów. Wysokie krzesło pozwala na wygodne zjedzenie posiłku, a przy tym wygląda lekko i wprowadza do wnętrza nowoczesny design. I niezależnie od tego, czy posiadasz kuchnię małą, czy przestronną, w każdej krzesło barowe sprawdzi się bardzo dobrze.

Masz małą kuchnię? Wykorzystaj efektowne siedzenia barowe

Jeśli w Twojej małej kuchni znajduje się wysoki stół albo barek, możesz śmiało zdecydować się na zakup hokerów kuchennych. Ważne jednak jest to, by miały one maksymalnie lekką formę i nie zajmowały wiele miejsca.

clubWysokie hokery na smukłej nodze i niewielkiej podstawie nadadzą się wyśmienicie. Hokery CLUB dostępne są w kilku modnych kolorach. Krzesła są obrotowe, dlatego nie trzeba mieć wiele wolnej przestrzeni, by na nich usiąść. Siedziska tych nowoczesnych hokerów barowych do kuchni nie są duże, ale doskonale wyprofilowane i pozbawione oparcia, dlatego, kiedy nie są potrzebne, można jest bez przeszkód schować pod blatem. Dzięki temu w kuchni pozostanie dość miejsca na to, by swobodnie z niej korzystać. 

Jeśli potrzebujemy krzesła barowego z oparciem, ale wciąż planujemy chować je pod blatem wyspy czy barku, możemy wybrać model Carino. To seria wysokich hokerów z siedziskami tapicerowanymi eko skórą w wielu modnych kolorach. Mają smukłą nogę, niewielką, ale stabilną podstawę i minimalne oparcie, które zwiększa komfort siedzenia, ale wciąż pozwala na wsunięcie krzesła pod blat i lepsze wykorzystanie przestrzeni w małym pomieszczeniu. 

Duża kuchnia z jadalnią — wybierz hokery dla całej rodziny

SPOONYHokery doskonale zastąpią tradycyjne krzesła w niewielkich pomieszczeniach, ale warto wykorzystać je także w dużych kuchniach, w których stoi stół jadalniany, ale znajduje się także wyspa albo bar służący do szybkiego spożywania posiłków. Hoker wprowadzi do wnętrza nutę nowoczesności i industrialnego stylu, zwiększy atrakcyjność kuchni jako miejsca rodzinnych spotkań i wspólnego spożywania posiłków.

Bardzo nowoczesnym modelem jest hoker kuchenny Spoony. Stabilna podstawa wykonana z chromowanego metalu została zwieńczona profilowanym siedziskiem z tworzywa ABS. Siedzisko dostępne jest w kilku bardzo modnych kolorach, można więc wybrać kilka krzeseł w jednym odcieniu albo wszystkie w tym samym kolorze. To zdecydowanie jednak propozycja do kuchni nowoczesnej, minimalistycznej, loftowej. 

DUKEBardziej tradycyjnym hokerem będzie Duke model z hokera barowego z niskim oparciem. W przeciwieństwie do poprzednich propozycji jest to krzesło na czterech nogach, wyższe jednak od tradycyjnego krzesła do jadalni. Hoker Duke dostępny jest w dwóch kolorach, a siedzisko tapicerowane eko skórą. Tego typu kuchenne krzesło barowe możemy polecić do kuchni i jadalni bardziej tradycyjnych, klasycznych, w których jednak wykorzystano możliwość spożywania posiłków przy wyższym stole lub barku.Zobacz również

Wszelkie prawa zastrzeżone. ©
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA