Hast du Fragen? Rufen Sie uns an:
+ 49 15730957332
Sprache auswählen:

UNIQUE Sp. z o.o. wśród Gazel Biznesu

03 Marca 2022


UNIQUE Sp. z o.o. wśród Gazel Biznesu

 

Z wielką satysfakcją informujemy, UNIQUE Sp. z o.o. znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) w rankingu „Gazele Biznesu 2021” dziennika Puls Biznesu.

„Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu”  organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.”

 

Tytuł Gazeli biznesu to świadectwo:

  • dynamicznego i stabilnego rozwoju firmy
  • uznanej i rozpoznawalnej marki
  • zaufania jakim darzą firmę klienci

Autorzy rankingu badają wyniki firmy za trzy ostatnie lata tak więc w ostatniej 21 edycji były to wyniki osiągnięte w okresie 2018, 2019, 2020.

 

O tytuł Gazeli Biznesu mogły ubiegać się firmy spełniły następujące kryteria:

  • rozpoczęły działalność przed rokiem 2018 i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś
  • w roku bazowym 2018 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych
  • w latach 2018-2020 z roku na rok notowały wzrost przychodów ze sprzedaży
  • w latach 2018-2020 ani razu nie odnotowały straty
  • umożliwiły analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat (składając sprawozdania finansowe do sądów albo przekazując dane do Coface albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego).

O miejscu firmy na liście rankingowej decydował wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2020 vs. 2018).

„Puls Biznesu” realizując to zestawienie, podkreśla, że firma przystępująca do rankingu nie tylko dynamicznie się rozwija, ma uznaną markę, ale jest również transparentna, co oznacza, że można jej zaufać.Siehe auch

Alle Rechte vorbehalten. ©
Design und Ausführung: MEETMEDIA