Hast du Fragen? Rufen Sie uns an:
+ 49 15730957332
Sprache auswählen:

Jak umeblować poczekalnie?

25 Marca 2021


Niezależnie od tego, czy prowadzisz luksusowy hotel, malutki wiejski pensjonat, kancelarię adwokacką, czy leczysz małych pacjentów, musisz zadbać o to, by przygotować przytulną, przyjazną, ale i elegancką poczekalnię. Poczekalnia i recepcja to w każdej firmie wizytówka przedsiębiorstwa. Miejsce, które służy do oczekiwania na spotkanie, może wzbudzić bezapelacyjne zaufanie do Twojej firmy, albo sprawić, że klient wyjdzie i więcej się nie pojawi. My poradzimy, jakie meble do poczekalni kupić, by efekt był zdecydowanie pozytywny. 

Wygodna sofa do poczekalni

ANGELES FOTEL DO POCZEKALNIDo stworzenia przytulnego klimatu w poczekalni niezbędne są trwałe i wygodne meble do przechowywania oraz siedzenia. Jednym z najważniejszych jest ładna i stylowa sofa. Musi być komfortowa, ale nie powinna zapadać się pod gościem. Unikaj bardzo miękkich mebli do siedzenia, które doskonale nadają się do domów podczas oglądania telewizji przez wiele godzin, ale nie są potrzebne w poczekalni, z której klienci korzystają przez kilka czy kilkanaście minut. Sofa na lekkich nogach, obita przyjemnym w dotyku, ale jednocześnie łatwym w pielęgnacji materiałem wystarczy, by zagwarantować miejsce do siedzenia 2-3 osobom. Wybieraj uniwersalne kształty i kolory, zwróć uwagę na to, czy sofa nie przytłoczy niewielkiego wnętrza. Pomyśl też, czy jedna sofa wystarczy. Może warto wzbogacić poczekalnię także o fotele i krzesła?

Fotele i krzesła - wygodne meble do poczekalni

krzesło FILAJeśli kupujesz meble do poczekalni z jednego źródła, możesz do sofy dopasować równie wygodny i estetyczny fotel. Z fotela chętnie skorzysta osoba, która ceni sobie dystans i woli usiąść nieco dalej od innych oczekujących. Pamiętaj, by fotel także był wykończony trwałym materiałem, który jest plamoodporny i higieniczny. Uzupełnieniem poczekalni są także krzesła. Dobrze sprawdzają się modele, które można sztaplować. Kiedy gości będzie mniej, można je złożyć w jeden słupek, by nie zajmowały dużo miejsca. Do uniwersalnych w formie i kolorze mebli do poczekalni bardzo łatwo dobierzesz także stoliki kawowe i meble do przechowywania magazynów, folderów, ulotek i dokumentów. W ten sposób stworzysz przyjazną, nowoczesną przestrzeń, która wzbudzi zaufanie wśród Twoich gości. Siehe auch

Alle Rechte vorbehalten. ©
Design und Ausführung: MEETMEDIA